8 lipca brońmy Jasnej Góry przed homoagresją | Narodowcy.net

8 lipca brońmy Jasnej Góry przed homoagresją

8 lipca środowiska lewicowe zamierzają przeprowadzić w Częstochowie tzw. Marsz Równości. Zgodnie z planami, zakończy się on na Błoniach Jasnogórskich. Homoseksualiści zapowiedzieli, że „pozdrowią” Paulinów, co stanowić będzie wulgarną prowokację. Musimy się jej przeciwstawić. Pokażmy, że jako katolicy potrafimy obronić to, co dla nas święte.

Homoparada odbędzie się w miejscu dla Polaków świętym, w Dniu Pańskim i w okresie trwania pielgrzymek. Jest to prowokacja ze strony środowiska lewicowego, gdyż w niedzielę odbędzie się również 27. pielgrzymka Rodziny Radia Maryja.  Jak zaznaczają organizatorzy homoseksualnego wydarzenia:
„Przeniesiemy tęczową solidarność od Placu Daszyńskiego aż po Jasną Górę, gdzie pozdrowimy Paulinów (…) tuż po Marszu zapraszamy wszystkich na manifestację w parku Staszica pod Jasną Górą!”.

Nie możemy pozwolić, by najdroższe polskiemu sercu miejsce zostało w tak ohydny sposób zbezczeszczone.  Stańmy i pokażmy siłę rodziny. Sprzeciwmy się promocji postaw sprzecznych z Katolicką religią. 8 lipca o godzinie 10 na placu Władysława Biegańskiego w Częstochowie odbędzie się manifestacja, która ma na celu walkę z homopropagandą.  Więcej informacji w linku: https://www.facebook.com/events/1584205161701366/

Źródło: PCh24.pl , Facebook

Komentarze