Amerykańscy Żydzi atakują Polskę zwrotem "polski Holocaust" | Narodowcy.net

Amerykańscy Żydzi atakują Polskę zwrotem “polski Holocaust”

Ruderman Family Foundation nagrała filmik, w którym Amerykańscy Żydzi wzywają USA do zerwania stosunków dyplomatycznych z Polską. Fundacja pomawia polski naród o współudział w Holocauście i krytykuje nowelizację ustawy o IPN. 

Ruderman Family Foundation zasłynęła z ataków na prezydenta USA Donalda Trumpa oraz wspierania Partii Demokratycznej. Teraz nagrała krótki filmik, gdzie Amerykańscy Żydzi ubolewają, iż według nowego prawa będą mogli być pociągnięci do odpowiedzialności karnej z użycie zwrotu “polski Holocaust”.
Wspomniany zwrot jest kilkukrotnie użyty, a pod koniec nagrania osoby uczestniczący w filmie z premedytację wypowiadają “polski Holocaust”. Autorzy przypominają, że w Polsce podczas II wojny światowej zginęło 3,5 miliona Żydów,  jednak nie podaję się kto stoi za ich śmiercią.
Fundacja, która wyprodukowała ten obraźliwy film, ma siedzibę w Bostonie, należy do filantropów żydowskiego pochodzenia i otwarcie wspiera Demokratów i atakuje Donalda Trumpa.
W Internecie pojawiła się akcją, która ma na celu blokować film [który pojawił się na youtube.com – przyp. red.] szkalujący Polskę i Polaków.
https://www.youtube.com/watch?v=Chzwlm79a-Y
Źródło: niezalezna.pl 

Komentarze