Anthony Hayden: to on skazał Alfiego Evansa na śmierć | Narodowcy.net

Anthony Hayden: to on skazał Alfiego Evansa na śmierć

Sędzia Anthony Hayden mógł jednym orzeczeniem uratować życie Alfiego Evansa. Jednak, zdaniem sędziego, przedłużenie agonii chłopca to dla malucha „najlepsze rozwiązanie”. Okazuje się przy tym, że ten brytyjski sędzia, skazujący na śmierć niepełnosprawne dziecko, popiera adoptowanie dzieci przez pary homoseksualne.

Sędzia orzekając wyrok w sprawie Alfiego Evansa z cynizmem zaznaczył we wtorek wieczorem, że

to ostatni rozdział w sprawie tego niezwykłego, małego chłopca.

Jak podaje portal LifeSite News, Justice Hayden jest członkiem organizacji The Bar Lesbian and Gay Group (BLAGG). Zajmuje się ona… udzielaniem wsparcia dla osób LGBT, w tym – adopcji dzieci przez pary homoseksualne.

31 lipca 2013 roku główna strona organizacji podała, że ich działacz został członkiem składu Sądu Najwyższego Wielkiej Brytanii. Jest on określany jako ekspert od prawa rodzinnego i dziecięcego.

Sędzia Anthony Hayde jest również współautorem książki “Children and Same Sex Families: A Legal Handbook” (ang. Dzieci w rodzinach jednopłciowych: podręcznik). Znajdują się w niej wskazówki prawne dla par homoseksualnych, które starają się o adopcję dziecka.

BLAGG jest częścią organizacji LAGLA (the Lesbian and Gay Lawyers association), zrzeszającej homoseksualnych prawników. Przygotowuje dla nich prelekcje, zjazdy i konferencje.

Sędzia Hayden jest znany z orzekania na korzyść homoseksualistów, a także wspierania eutanazji i aborcji.

Źródło: pch24.pl , lifesitenews.com

Komentarze