> Premiera historycznego serialu „Korona królów”- przesunięta

Premiera historycznego serialu „Korona królów” przesunięta

“Korona królów” nie zadebiutuje w ramówce TVP1 w listopadzie. Premiera serialu została ostatecznie przesunięta. Co się stało? Kiedy będziemy mogli zobaczyć premierowy odcinek historycznej telenoweli?

W ramówce TVP1 na listopad próżno szukać serialu “Korona królów”, którego premiera miała się odbyć 21 listopada. Nowa produkcja historyczna TVP miała być emitowana od poniedziałku do czwartku w popołudniowym paśmie o godz. 18.55, ale jak nieoficjalnie ustalił portal Wirtualnemedia.pl, Jedynka przeniosła premierę „Korony królów” na 2018 rok. Prawdopodobnie „Korona królów” zadebiutuje w styczniu.

Przypominamy, że akcja nowego serialu TVP1 rozpoczyna się w 1333 r. Król Władysław Łokietek, zmęczony walką o zjednoczenie podzielonej na dzielnice Polski, umiera. Na tronie ma zasiąść jego jedyny, żyjący syn – Kazimierz. Czy zdoła utrzymać scalone z takim trudem królestwo?

Reżyserią “Korony królów” zajmuje się Wojciech Pacyna, a autorem zdjęć jest Krzysztof Pakulski. W serialu występują: Mateusz Król, Wiesław Wójcik, Halina Łabonarska, Marta Bryła, Paulina Lasota, Piotr Gawron-Jedlikowski, Marcin Rogacewicz, Wojciech Żołądkowicz, Ireneusz Pastuszak, Andrzej Popiel, Anna Grycewicz, Katarzyna Czapla, Tomasz Sapryk, Jan Wieczorkowski, Robert Gonera, Andrzej Deskur, Sławomir Orzechowski, Krzysztof Wrona, Mariusz Ostrowski i Agata Bykowska.

źródło: telemagazyn.pl

Komentarze