Manifestacja "Polacy przeciw masowej imigracji" pod Kancelarią Premiera | Narodowcy.net

Manifestacja “Polacy przeciw masowej imigracji” pod Kancelarią Premiera

Dnia 15 października miała miejsce manifestacja “Polacy przeciw masowej imigracji” organizowana przez Młodzież Wszechpolską, Obóz Narodowo-Radykalny, Ruch Narodowy oraz Narodową Organizację Kobiet.

Manifestacja była aktem sprzeciwu wobec niekontrolowanemu i masowemu przyjmowaniu imigrantów ekonomicznych z Indii, Bangladeszu, Pakistanu i Uzbekistanu. Manifestacja zebrała kilkaset Warszawiaków.

Poseł Robert Winnicki wspomniał o kłamstwie premiera Mateusza Morawieckiego w sprawie imigracji. Rząd podkreślał, że Polska nie będzie przyjmować żadnych imigrantów.

Mówią, że cały czas podnosimy temat imigracji, tak będziemy podnosić temat zalewu Polski przez imigrantów, dzisiaj, jutro, pojutrze, za rok i za dekadę bo to jest najważniejsza kwestia na pokolenia!

– mówił Winnicki.

Mateusz Marzoch, rzecznik prasowy Młodzieży Wszechpolskiej rozróżnił podejście rządu do kwestii imigrantów i repatriantów. Mówił m. in. o tym, że Polacy na Litwie są lekceważeni przez polski rząd.

Następnie głos zabrała Edyta Luty, prezes Narodowej Organizacji Kobiet:

Warunek bezpieczeństwa – żądamy zapewnienia bezpieczeństwa kobietom, dzieciom i rodzinom oraz spokoju społecznego. Imigracja jak pokazały państwa zachodnie wiąże się ze wzrostem przestępczości. Nie zgadzamy się również na zamykanie oczu na różnice kulturowe, są kraje w których kobiety i dzieci traktuje się jako obywateli 2 kategorii oraz są obiektem przemocy w tym seksualnej

Krzysztof Bosak, wiceprezes RN zauważył, że według danych ZUS 3,5% ludzi pracujących w Polsce to cudzoziemcy, a Michał Jelonek z ONR i warszawski radny Dariusz Kaczmarski mówili o negatywnych skutkach imigracji.

Pod Kancelarią zebrała się również garstka antyfaszystów próbujących stanąć w kontrze do manifestacji przeciwko masowej imigracji:

źródło: ruchnarodowy.net, Twitter

Komentarze