Marksiści uderzają w kościół w Austin i syna pastora | Narodowcy.net

Marksiści uderzają w kościół w Austin i syna pastora

Stonewall Militant Front to marksistowska grupa bojowa, wspierająca ruch LGBT. W ostatnich dniach doszło  z ich strony do ataku na kościół w Austin.

Na znak sprzeciwu wobec poglądów Biblii na temat seksualności, zorganizowali protest, gdzie domagali się zamknięcia kościoła w Austin, w Teksasie. Dołączyli również inni aktywiści, walczący o prawa osób homoseksualnych, wymachiwali flagami w kolorach tęczy, skandowali. Protestowali również przeciwko nabożeństwu, które odbyło się w centrum sztuki teatralnej w Austin. Krytykowali dzielnicę za wynajem obiektu chrześcjańskim “homofobom”.

Według skrajnie lewicowej strony Incendiary News, Kościół porównał homoseksualizm i biseksualizm do kazirodztwa oraz bestialstwa na swojej stronie internetowej. W rzeczywistości nie ma tam żadnej wrogości wobec gejów. Podstawą ich misji jest przede wszystkim szacunek , życzliwość i miłość, bez względu na czynnki takie jak np. orientacja , rasa, poglądy.

Przed protestem SMF upubliczniło na Facebooku zdjęcie i imię syna pastora- założyciela kościoła. Udostępniały to kolejne skrajne lewicowe grupy ekstremistyczne, popierające przemoc wobec ludzi , których uważają za “faszystów”.

 

źródła: farleftwatch.com, pjmedia.com

Komentarze