Nacjonalistka ujawnia niekompetencje Adama Andruszkiewicza - ,,Poseł Andruszkiewicz nie wie nic o cyfryzacji, co najwyżej jak dostać lajka" | Narodowcy.net

Nacjonalistka ujawnia niekompetencje Adama Andruszkiewicza – ,,Poseł Andruszkiewicz nie wie nic o cyfryzacji, co najwyżej jak dostać lajka”

Od kilku dni w mediach trwa napięta atmosfera  odnośnie powołania na urząd wiceministra cyfryzacji Adama Andruszkiewicza. Sytuację skomentowała wieloletnia działaczka Młodzieży Wszechpolskiej i i publicystka Polityki Narodowej- Wioletta Ostapkiewicz.

Adam Andruszkiewicz to zapewne znany większości 28-letni poseł. Może “pochwalić się” bogatą historią swojej zmiennej polityki: MW, RN, Kukiz, Endecja, WiS, Stowarzyszenie dla Polski. Obecnie jest posłem niezrzeszonym. Ministerstwo cyfryzacji podało wiadmość, iż Andruszkiewicz pełni funkcję sekretarza stanu od 28 grudnia.

Nie brakuje ostrych reakcji na tę decyzję. Opozycja burzy się o “wiceministra narodowca”, z kolei narodowcy wprost wskazują na niekompetencje byłego kolegi i zarzucają mu wazeliniarstwo oraz porzucenie ideałów na rzecz kariery politycznej.

Działaczka Młodzieży Wszechpolskiej skomentowała sprawę na swoim Facebook’u, gdzie pisze m.in., że nowy wiceminister jeszcze niedawno miał trudności z najprostszymi operacjami komputerowymi takimi jak przekonwertowanie pliku.

Jak na dłoni widać, że „dobra zmiana” jest bardziej papierowa niż nawet szmaciana. Poseł Andruszkiewicz nie wie nic o cyfryzacji, co najwyżej wie jak dostać lajka. Na tym kończ się jego wiedza. Mogę nawet się pochwalić, że nasz przyszły wiceminister jakiś czas temu temu prosił mnie o przekonwertowanie pliku z doc na pdf – pisała członkini organizacji, w której niedawno znajdował się Poseł Andruszkiewicz.

Jeżeli ta informacja, to prawda, to jak na dłoni widać, że "dobra zmiana" jest bardziej papierowa niż nawet szmaciana….

Opublikowany przez Wiolettę Ostapkiewicz Niedziela, 30 grudnia 2018

 

Prezes Ruchu Narodowego, Robert Winnicki, czyli również były kolega Adama Andruszkiewicza zarówno z Młodzieży Wszechpolskiej jak i Ruchu Narodowego dobitnie podkreślił co myśli o byłym narodowcu.

źródła: nczas.com  medianarodowe.com

 

Komentarze