> Niemieccy nacjonaliści: "Zasiłki tylko dla niemieckich rodzin, nie dla imigrantów!"

Niemieccy nacjonaliści: “Zasiłki tylko dla niemieckich rodzin, nie dla imigrantów”

Nacjonaliści z Narodowo-Demokratycznej partii Niemiec (NPD) ogłosili postulat, aby zasiłki socjalne wydawane w Niemczech trafiały jedynie do niemieckich rodzin i przestały być zachętą do osiedlania się w ich kraju kolejnych imigrantów z bliskiego wschodu i Afryki.

Polityka socjalna prowadzona przez kolejne niemieckie rządy doprowadziła kraj do poważnego kryzysu imigracyjnego; coraz większa ilość obcych kulturowo na ulicach oraz co za tym idzie większa przestępczość i to, że w Niemczech jest coraz mniej Niemców  spowodowały, że przedstawiciele NPD ogłosili, że zasiłki socjalne powinny być przyznawane jedynie dla Niemców i tym sposobem zachęcić ich do poszerzania swoich rodzin.

Coraz częstszym jest, że muzułmanie, lub cyganie mieszkający w Niemczech pobierają zasiłki na dzieci, które mieszkają w innym kraju. W samym 2017 liczba pobierających zasiłki imigrantów wzrosła aż o 10%! Nacjonaliści biją na alarm stwierdzając, że pieniądze przeznaczane na świadczenia dla obcokrajowców rząd powinien przeznaczyć na poważne inwestycje dotyczące niemieckiego szkolnictwa, polityki rodzinnej oraz obronnej.

“Niemcy nie mogą być sklepem samoobsługowym dla turystów z całego świata” – podkreślają przedstawiciele NPD.

 

źródło: Blog Europejskie Nacjonalizmy, NPD.de

Komentarze

Rafał Buca

Redaktor portalu Narodowcy.net, katolik oraz nacjonalista, zaangażowany w ruch Pro-Life. Od 2015 roku związany z Młodzieżą Wszechpolską. Interesuje się polityką i socjologią. Nacjonalizm uważa za złoty środek między liberalnym indywidualizmem, a kolektywistycznym totalizmem.