"Obrońcy tolerancji" atakują samochód z antypedofilskim przekazem | Narodowcy.net

“Obrońcy tolerancji” atakują samochód z antypedofilskim przekazem

“Obrońcy tolerancji” zaatakowali samochód Fundacji Pro-Prawo do Życia, który ciągnął przyczepę z antypedofilskim banerem. Zamaskowani mężczyźni zamazali napis na przyczepie oraz zniszczyli megafon. Kierowcy nic się nie stało.

We Wrocławiu, niedaleko placu Dominikańskiego doszło do ataku na samochód Fundacji Pro-Prawo do Życia. Samochód ciągnął za sobą przyczepę z banerem, którego napis głosił: “Stop pedofilii. Pedofilia występuje do 20 razy częściej wśród homoseksualistów.

Adam Brawata, regionalny koordynator Fundacji Pro-Prawo do Życia mówi, że już wcześniej zdarzały się ataki adresowane do kierowcy:

Między innymi pewna kobieta rzucała w kierunku kierowcy wulgarne groźby. Już na początku kampanii środowiska LGBT zaczęły akcję dezinformacyjną atakując nasz przekaz oraz zgłaszając zawiadomienie do prokuratury. Mimo tego kampania trwała dalej, w końcu po 2 tygodniach jazdy pojazd został zaatakowany

Brawata twierdzi, że auto jeździło zawsze podobną trasą więc atak mógł być kwestią czasu:

Sam napad wyglądał na dobrze zorganizowany. Jeden bandyta zaatakował przyczepkę, a drugi megafon. Widać w tym ewidentny podział ról. Poza tym komu może przeszkadzać informowanie społeczeństwa o częstotliwości występowania pedofilii wśród homoseksualistów jeśli nie lobby LGBT, które dąży do akceptacji seksu z dziećmi?

Podczas antypedofilskiej pikiety na wrocławskim Rynku dnia 4 października również doszło do próby ataku. Jeden z jej organizatorów został opluty przez jednego z “obrońców tolerancji”. Poniżej załączamy nagranie z ataku na samochód.

źródło: stopaborcji.pl

Komentarze