> Paweł Rabiej mafijnym "chłopcem na posyłki"? "Masa" ujawnia prawdę - Narodowcy.net

Paweł Rabiej mafijnym “chłopcem na posyłki”? “Masa” ujawnia prawdę

Gangster Jarosław Sokołowski “Masa”, były członek pruszkowskiej grupy przestępczej, podzielił się informacjami o kandydacie Nowoczesnej na prezydenta Warszawy. Według niego Paweł Rabiej miał z nim współpracować w latach 90.

Rabiej był wtedy moim i innych szefów dyskoteki Colosseum chłopcem na posyłki. 

– twierdzi “Masa”, wspominając czasy funkcjonowania dyskoteki na warszawskiej Woli. Klub był miejscem spotkań pruszkowskich przestępców, jednak działał nielegalnie. Jak mówi “Masa”, wielokrotnie chciano ten klub zamknąć. Paweł Rabiej, wtedy 20-kilkulatek, pracował tam jako rzecznik i był obrotny, już wtedy jako młody chłopak miał znajomości w urzędach, dzięki nim zapobiegał zamknięciu klubu.

“Masa” podkreśla:

[Rabiej] był za mały, żeby siedzieć w loży przy stole w Colosseum ze mną czy innymi szefami dyskoteki. Kiedy my siedzieliśmy w loży, to Rabiej mógł co najwyżej postać przy barze i czekać na “kiwkę”, żeby dokumenty od nas wziąć. Był takim chłopcem na posyłki.

Sam Rabiej w taki sposób komentuje słowa byłego gangstera:

Nie widziałem nic podejrzanego w kilkumiesięcznej pracy dla Colosseum. Zostałem wynajęty przez dyskotekę, aby załagodzić konflikt prawny, bo władze stolicy twierdziły, że Colosseum to samowola budowlana. Co do “Masy” to wiedziałem, że tam bywał, ale ja wolałem się trzymać z daleka od tego typu sytuacji.

Paweł Rabiej to kandydat Nowoczesnej na stanowisko prezydenta Warszawy. Obok Ryszarda Petru jest on jednym z założycieli tej partii, został także jej rzecznikiem prasowym. Jest członkiem komisji sejmowej ds. reprywatyzacji.

 

źródło: se.pl/klub.nowoczesna.org

Czy Twoim zdaniem "Masa" jest wiarygodny?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze