Poseł Chmielowski chce budować obozy pracy dla wyborców PiS | Narodowcy.net

Poseł Chmielowski chce budować obozy pracy dla wyborców PiS

 

Były poseł Ruchu Palikota i SLD, Piotr Chmielowski, chce budować obozy pracy dla ,,faszystów, pisistów i różnej maści popaprańców”.

Były poseł Piotr Chmielowski znany jest internautom ze swojego niewybrednego słownictwa. Jego najnowszym pomysłem są obozy pracy i resocjalizacji, w których zamykani byliby m.in. wyborcy PiS, lub – jak ich określa – ,,pisiści”.

– grzmi w jednej z grup dyskusyjnych na portalu Facebook, nie zważając na niezgodność pomysłu z polskim prawem.

Na tym jednak nie kończy się jego kreatywność. Pod zdjęciem z happeningu narodowców w Katowicach były poseł nazywa uczestników bydłem, z którym trzeba ,,zrobić porządek”.

W rozemocjonowany sposób Piotr Chmielowski nawołuje również do agresji względem tych, których poglądy mu się nie podobają. Na pytanie, czy zapowiada zniesienie wolności słowa odpowiada

Po aktywności posła można jednak szybko zauważyć, że nie tylko wyborcy PiS i narodowcy są dla niego solą w oku. W podobnym tonie wypowiada się on o samych Polakach, którzy z podatków utrzymywali go przez 4 lata i których reprezentował w Sejmie. Dyskutując z internautą o obowiązku szczepień nazywa ich ,,bezmyślną papką”, ,,polaczkami” i ,,prostaczkami”.

Czytając przepełnione agresją wypowiedzi aż ciężko uwierzyć, że ich autor sprawował funkcję posła w polskim parlamencie. Piotr Chmielowski był posłem na Sejm VII kadencji pierwotnie z ramienia ówczesnego Ruchu Palikota. W 2013 roku został jednak zawieszony w prawach członka klubu poselskiego Ruchu Palikota, następnie całkowicie z niego wykluczony, po czym wyrzucony z partii. Po porażce przeszedł do Sojuszu Lewicy Demokratycznej. W wyborach do Sejmu 2015 roku nie uzyskał reelekcji i w 2016 pożegnał się z SLD. Czy Polacy kiedykolwiek by na niego zagłosowali, wiedząc, jaką pogardę do nich żywi?

 

źródło: Facebook.com, wikipedia.pl

zdjęcie: Stanisław Kowalczuk /East News

 

 

Komentarze