Radna Platformy udziela poparcia Jakiemu | Narodowcy.net

Radna Platformy udziela poparcia Jakiemu

Radna klubu Platformy Obywatelskiej w Radzie Miasta Stołecznego Warszawy Jolanta Kasztelan poinformowała na dzisiejszej konferencji prasowej zorganizowanej przez warszawskim ratuszem o  swoim przejściu do klubu PiS. 

Przechodzę do klubu PiS z Platformy z wielu powodów. Jednym z najważniejszych jest to, że nie mogę się zgodzić na Rafała Trzaskowskiego, który nie chce rozliczenia się ratusza z afery reprywatyzacyjnej. Uważam, że pan Patryk Jaki jest jedyna szansą na uczciwą Warszawę. Apeluję do wszystkich wyborców Platformy Obywatelskiej, aby poparli Patryka Jakiego – mówiła na konferencji. Jako inne powody swojej decyzji wymieniła brak zgody na politykę PO, ciągłe atakowanie rządu. Nie powinno być tak, Polacy chcą spokoju. – przekonywała.

Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy Patryk Jaki mówił z kolei: Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za ten odważny gest. To nie jest łatwe powiedzieć dzisiaj wprost „stop” mafii reprywatyzacyjnej, potężnej mafii. Dzisiaj pani radna miała taką odwagę, żeby powiedzieć, że chce uczciwej Warszawy. 

Jolanta Kasztelan dołączyła do Rady Miasta Stołecznego Warszawy w lipcu 2016 roku zastępując zmarłą Zofię Trębicką. Zasiada w komisjachBezpieczeństwa i Porządku Publicznego, Budżetu i Finansów, Edukacji i Rodziny.

źródło: Twitter, dorzeczy.pl, portalsamorządowy.pl

 

Komentarze