Schetyna: Warszawa stała się dzięki Gronkiewicz-Waltz europejską metropolią | Narodowcy.net

Schetyna: Warszawa stała się dzięki Gronkiewicz-Waltz europejską metropolią

Grzegorz Schetyna, lider Platformy Obywatelskiej, podczas konwencji dziękował Hannie Gronkiewicz-Waltz za to, co ona zrobiła dla Warszawy.

Podczas konwencji Koalicji Obywatelskiej (PO i Nowoczesna), przemawiał lider PO, Grzegorz Schetyna.

Stwierdził on, że Warszawa stała się “europejską metropolią”, wspaniałym miastem, które jest takie tylko dzięki Hannie Gronkiewicz-Waltz. Wychwalając HGW, lider PO zaprzeczył sam sobie, gdyż jeszcze nie tak dawno odcinał się od HGW i jej pomysłów. Min. zalecał jej stawienie się na komisji reprywatyzacyjnej, czego prezydent Warszawy zrobić nie chciała.

Teraz, polityk PO, podczas konwencji chwalił obecną prezydent Warszawy. Zdaje się też, że nie pamiętał o aferze reprywatyzacyjnej. O aferze, w wyniku której miasto straciło majątek wart miliardy złotych.

Warszawa to piękne i dumne miasto, gdzie czuje się wolność, to miasto, które w ciągu dekady stało się europejską metropolią, dziękuję za to prezydent Hannie Gronkiewicz-Waltz. – Grzegorz Schetyna

Jak pokazała konwencja, Patryk Jaki miał rację twierdząc, że prezydentura Rafała Trzaskowskiego, będzie czwartą kadencją Hanny Gronkiewicz-Waltz.

 

źródło: wpolityce.pl

Komentarze