> Telewizja Republika pod wpływem... Izraela!

Telewizja Republika pod wpływem… Izraela!

Redaktorzy reżimowej Telewizji Republika potępili Młodzież Wszechpolską za sprzeciw wobec wsparcia przez Polskę interwencji USA i sojuszników w Syrii. Ich zdaniem Polska powinna wysługiwać się zachodnim mocarstwom pomagając w obalaniu legalnych władz. Izrael klaszcze w dłonie, a Telewizja Republika pokazuje swoje oblicze!

Niniejszy tekst jest prześmiewczą odpowiedzią na zarzuty stawiane przez Telewizję Republika w tym artykule:

http://telewizjarepublika.pl/mlodziez-wszechpolska-pod-wplywem-putina,63600.html

Nowo wybrane władze Młodzieży Wszechpolskiej na konferencji prasowej wyraziły zaniepokojenie słowami prezydenta Andrzeja Dudy, który stwierdził, że interwencja sił koalicji w Syrii jest uzasadniona.  Młodzież Wszechpolska stwierdziła ponad to, że wikłanie Polski w obce interesy ma się nijak do polskiej racji stanu.

Redaktorzy Telewizji Republika naiwnie wierzą, że atak chemiczny był przeprowadzony przez siły Assada mimo wielu wątpliwości w tej kwestii nawet po stronie brytyjskiej.

W oficjalnym oświadczeniu MW możemy przeczytać:

Jeszcze raz podkreślamy: żadnych wojen w imię obcych interesów, żadnych wojen za Stany Zjednoczone, żadnych wojen za Izrael. Polska nie ma najmniejszego interesu w tym, żeby walczyć (…), żeby w te konflikty się angażować”

Komentarz portalu telewizjarepublika.pl  do tego oświadczenia uwłacza inteligencji przeciętnego zjadacza chleba. Cytujemy:

A za Putina to Młodzież Wszechpolska chciałaby się bić ? Bo nie wymieniono jej w ich oświadczeniu!

Redakcję Telewizji Republika informujemy, że Młodzież Wszechpolska chciałaby się bić również za: Kongo, Wyspy Marshalla oraz oczywiście za San Escobar, gdyż nie wymieniono ich w oświadczeniu.

Komentarze