Propagandowy film: gej, muzułmanin i Żyd pieką chleb dla Polaków | Narodowcy.net

Propagandowy film: gej, muzułmanin i Żyd pieką chleb dla Polaków

Gej, Żyd i muzułmanin spotykają się w piekarni. Brzmi jak początek świetnego żartu, ale tym razem to fabuła propagandowego filmu umieszczonego na portalu YouTube.

Na filmie umieszczonym przez fundacje: Otwarta Rzeczpospolita i Polacy dla uchodźców widzimy propagandowe przebitki z marszów organizowanych przez środowiska narodowe ukazujące Polaków jako ksenofobiczny naród. W tle słyszymy bohaterów filmu, którzy tłumaczą jaki ciężki żywot muszą wieść w Polsce prowadząc przy tym prace kuchenne. Po całej tej nagonce na Polskę i Polaków następuje moment wypieku i zaproszeni przez organizatorów goście przychodzą na zaplecze skosztować chleba.

Tu następuje zwrot akcji i “smakosze” dowiadują się kto był ich kucharzem. Jedyną negatywną reakcję jaką udało się uzyskać propagandzistom to stwierdzenie, ze “geje nie wejdą do Królestwa Niebieskiego” i, że “facet z facetem nie powinni się kochać”. Na końcu filmu Ci sami bohaterowie, którzy narzekali na swój żywot w Polsce mówią, że nie chcieliby mieszkać nigdzie indziej.

Na film na swoim twitterowym profilu zareagowała Młodzież Wszechpolska:

Komentarze