1 maja ulicami Warszawy przejdzie Marsz Suwerenności | Narodowcy.net

1 maja ulicami Warszawy przejdzie Marsz Suwerenności

Podczas konferencji prasowej w sejmie przedstawiciele Konfederacji zapowiedzieli antyunijny marsz w 15. rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.

1 maja 2004 r. między innymi to  właśnie Polska dołączyła do Unii Europejskiej.

W organizację tego marszu, oprócz Konfederacji, włączyła się również Młodzież Wszechpolska oraz Stowarzyszenie Marsz Niepodległości.

Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy organizuje 1 maja wielki Marsz Suwerenności. Wielki marsz przeciwko zawłaszczaniu suwerenności i niepodległości państwa polskiego przez brukselskich komisarzy. Suwerenności politycznych, kulturalnych, gospodarczych. Chcemy państwa serdecznie na ten marsz zaprosić, dlatego dzisiaj razem z nami są nie tylko liderzy polityczni Konfederacji, ale też przedstawiciele stowarzyszenia Marsz Niepodległości czy Młodzieży Wszechpolskiej, które nie wchodzą w skład Konfederacji, ale zdecydowane są uczestniczyć w tym marszu, marszu suwerennej Polski– zapowiedział Robert Winnicki

Prezes MW Ziemowit Przebitkowski krótko i dosadnie powiedział: “Precz z Unią Europejską”.

Obrończyni życia Kaja Godek mówiła o obietnicach Unii sprzed 15 lat, które mają się nijak do sytuacji obecnej. Narzucanie ideologii gender, ingerencja w życie polskich rodzin i dzieci  czy też  nieustanna walka o aborcję, gdzie UE miała nie ingerować w sprawy moralne państw.

Szczegóły trasy będą znane niebawem. Z całą pewnością będzie to gorący temat i jakże wielkie przedsięwzięcie.

 

1 maja Konfederacja zaprasza na Marsz Suwerenności!

1 maja, w 15. rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej, Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy zaprasza na wielki Marsz Suwerenności! #MarszSuwerenności

Opublikowany przez Partia Wolność Poniedziałek, 11 marca 2019

Źródła: radiomaryja.pl  nczas.pl   facebook.com

Komentarze