Adam Andruszkiewicz przechodzi do klubu Wolni i Solidarni | Narodowcy.net

Adam Andruszkiewicz przechodzi do klubu Wolni i Solidarni

Nie minęło dużo czasu między artykułem Faktu na temat rozłamu w klubie Kukiz 15 a ten już stał się faktem. Paweł Kukiz potwierdził, że Adam Andruszkiewicz przechodzi do koła Wolni i Solidarni Kornela Morawieckiego.

Informacja została przekazana przez Pawła Kukiza w programie “Kropka nad i”, a następnie potwierdzona przez Adama Andruszkiewicza w programie “Minęła 20”.

Adam Andruszkiewicz o swoim odejściu wyrażał się tymi słowami:

“Od dłuższego czasu w Kukiz’15 trwają rozmowy również na temat mojej aktywności. Wielokrotnie nie zgadzałem się z różnymi posłami z klubu, m.in. z panem Tyszką. Sam lider Paweł Kukiz mówił wielokrotnie, że moja retoryka jest zbyt bliska PiS. Ja to odbieram jako retorykę patriotyczną. Po rozmowie w cztery oczy z Pawłem Kukizem podjąłem decyzję o odejściu z klubu Kukiz’15 “

Poseł Andruszkiewicz stwierdził ponad to, że dziś najważniejsze jest wspieranie polskiego rządu i zapewnił o swoim pełnym poparciu dla trwających reform sądownictwa.

“W Polsce nie powinno dochodzić do podziałów. Wszystkie siły patriotyczne powinny połączyć siły ku dobrej zmianie. Nie możemy pozwolić, by wrócił Donald Tusk i wszystko zniszczył” – zaznaczył.

Czy przejście posła Andruszkiewicza do koła Wolni i Solidarni to dobry ruch?

View Results

Loading ... Loading ...

 

 

Komentarze