Amazon od września da swoim pracownikom podwyżki | Narodowcy.net

Amazon od września da swoim pracownikom podwyżki

Amerykański gigant, należący do najbogatszego człowieka na świecie, zapowiedział podwyżki dla pracowników swoich Centrów Logistyki. Podwyżki zostaną wprowadzone od 1 września i wyniosą 16,7 %.

Oprócz stałych pracowników Amazona na podwyżki załapią się także pracownicy sezonowi. Zmiany w wynagrodzeniu w zależności od stażu będą prezentowały się następująco: pracownicy poziomu początkowego zarobią od 17,5 do 19,5 zł/h, a kierownicy zespołów dostaną od 22,5 do 24,5 zł/h.

Dodatkowo pracownikom przysługuje miesięczna premia do 15% zarobków. Steven Harman – Wiceprezes ds. Operacyjnych tak wypowiada się o zmianach w wynagrodzeniu:

(…) w drugim kwartale każdego roku analizujemy informacje dotyczące wynagrodzeń na podobnych stanowiskach we wszystkich lokalizacjach, w których działamy. Następnie ogłaszamy wyniki tych badań w trzecim kwartale i wprowadzamy odpowiednie zmiany w naszym systemie wynagrodzeń. Nieustannie rozwijamy naszą sieć logistyczną w Polsce i poszukujemy utalentowanych osób, które dołączą do naszych zespołów w Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie i Sosnowcu

źródło: businessinsider.com.pl

Komentarze