Amerykańscy żołnierze pobili Polaka i próbowali zgwałcić nastolatkę! | Narodowcy.net

Amerykańscy żołnierze pobili Polaka i próbowali zgwałcić nastolatkę!

W Żaganiu 9 kwietnia dwóch amerykańskich żołnierzy, którzy byli pod wpływem alkoholu, zostało aresztowanych. Pobili oni mieszkańca zagania i próbowali zgwałcić nastolatkę. W Polsce sprawa została umorzona.

W nocy 9 kwietnia o godzinie 1:15 trzech amerykańskich czarnoskórych żołnierzy korzystało z przepustki, bawiąc się w centrum Żagania.  Gdy wracali oni do koszar, zauważyli dziewiętnastoletnią Justynę M., która wracała z dyskoteki. Żołnierze postanowili zgwałcić młodą kobietę. Złapali ją za ręce i próbowali zaciągnąć do ciemnej uliczki. Dziewczyna zaczęła krzyczeć, wzywać pomocy. Hałasy usłyszał dwudziestoośmioletni Mirosław R, który wracał od przyjaciela. Pobiegł pomóc kobiecie. Został pobity przez amerykanów. Doznał urazów kończyn, żeber i wstrząśnienia mózgu. Na szczęście jeden z mieszkańców bloku zadzwonił na policję. Funkcjonariusze po przybyciu na miejsce musieli użyć gazu, ponieważ Amerykanie byli bardzo agresywni. Po zbadaniu zawartości alkoholu we krwi okazało się, że mężczyźni mają od 1,5 do 2,3 promila.

Amerykanie zostali aresztowani, ale rano zostali wypuszczeni. Zostali zabrani do jednostki przez dowódcę amerykańskiej 3. Brygady Pancernej pułkownika Christophera Norrie. Amerykańscy żołnierze na terenie Polski podlegają prawu Stanów Zjednoczonych, dlatego w Polsce sprawa została umorzona.

źródło: silyzbrojne.plportal.pl

 

Komentarze