Ataki na biura poselskie posłów Prawa i Sprawiedliwości | Narodowcy.net

Ataki na biura poselskie posłów Prawa i Sprawiedliwości

W Warszawie elewacja Biura Zarządu Okręgowego w Warszawie Prawa i Sprawiedliwości została przyozdobiona napisem “Se możecie wypier*****”. To kolejny atak na biura poselskie PiS-u.

Jak podaje oficjalna strona warszawskiego oddziału partii, napis pojawił się po protestach KOD, Obywateli RP i partii opozycyjnych przeciwko reformie sądownictwa. Jak podaje warszawski oddział Prawa i Sprawiedliwości za pomocą Twittera monitoring wychwycił sprawców. W dalszej części komunikatu wystosowano pytanie do największych partii opozycyjnych czyli do Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej, czy wymienione ugrupowania polityczne pomogą naprawić krzywdy wyrządzone przez ich zwolenników.

Dziś rano przyszedłem do Biura i zobaczyłem te napisy na elewacji budynku. Od razu zawiadomiłem policję. Obecnie prowadzone są czynności operacyjne. Na szczęście dysponujemy wysokiej jakości monitoringiem i mamy nadzieję, że dzięki temu Policji szybko uda się zidentyfikować sprawców tego aktu wandalizmu – Michał Prószyński sekretarz Zarządu Okręgowego Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie

Na ulicy Koszykowej w Warszawie swoje biura poselskie mają poseł Jarosław Krajewski, wiceprzewodniczący sejmowej komisji do spraw afery Amber Gold i Mariusz Kamiński, minister koordynator ds. służb specjalnych.

To kolejny atak

Trzeba nadmienić, że to jest kolejny akt wandalizmu wymierzony przeciwko posłom Prawa i Sprawiedliwości. W nocy z piątku na sobotę wandale obrali na cel biuro poselskie Krzysztofa Czabańskiego i senatora Andrzeja Mioduszewskiego w Golubiu-Dobrzyniu oraz Wąbrzeźnie, Obaj parlamentarzyści prowadzą wspólnie swoje biura. Napisy pojawiły się na chodniku przed budynkiem i na oknach.

Dziś w nocy nieznani sprawcy zdewastowali filie biura poselsko-senatorskiego, które mam wspólnie z senatorem Andrzejem…

Opublikowany przez Krzysztof Czabański Sobota, 21 lipca 2018

źródła: dorzeczy.pl, http://warszawskipis.pl

 

Komentarze