Celebrytki kontra internauci – hejt na instagramie Cieleckiej i Kurdej – Szatan | Narodowcy.net

Celebrytki kontra internauci – hejt na instagramie Cieleckiej i Kurdej – Szatan

 
W ostatnich dniach polskie celebrytki nie mają łatwego życia. Okazało się, że ich zachowanie niekoniecznie podoba się wszystkim fanom.

A chodzi tutaj o dwie aktorki – Magdalenę Cielecką i Barbarę Kurdej-Szatan. Pierwsza z nich jest znana z filmów takich jak “[email protected]ść w sieci”, serialu “Pakt” czy “Belle epoque” oraz związku z “promotorem kultury Izraela”. Parę dni temu na swoim profilu w serwisie Instagram umieściła zdjęcie pod Pomnikiem Smoleńskim w Warszawie, przybierając dość wymowną minę:

ktoś wie co to za schody??? #steps #monument #strangestatue #oczomniewierzę #omg #publicspace

A post shared by magda c (@cielecka_magda.official) on

Na zdjęcie odpowiedziały setki internautów. Wiele osób wprost krytykowało infantylne zachowanie aktorki i dość bezpośrednio się wypowiedziało na jej temat (pisownia oryginalna):

Typowy komunistyczny śmieć.

Jaka Ty jesteś pieprznieta. Żenujące wpisy żenującej aktoreczki.

Won wstrętny babsztylu do Izraela

 

Z kolei Barbara Kurdej-Szatan, czyli blondynka z reklam Play i prezenterka telewizyjna, udostępniła zdjęcie dotyczące 75 rocznicy powstania w getcie warszawskim:

Opis z “Nie – dla faszyzmu ! Nie – dla nacjonalizmu !” wywołał niemałe zamieszanie wśród komentujących. Fani aktorki dali jej do zrozumienia, że nie rozróżnia podstawowych pojęć:

Bardzo Cię lubię, ale chyba nie znasz definicji słowa nacjonalizm. Przykre. Zanim coś napiszesz, a tym bardziej uznasz coś za złe to sprawdź znaczenie danego słowa. Wstyd Basiu.

Na co odpisała:

chyba Ty nie znasz. Naprawdę uważasz, ze tylko nasz naród jest najlepszy ? Faworyzujesz i wywyższasz nas ????? A nie powinni być WSZYSCY równi – na całym świecie ????!?!?!??????

W dalszych komentarzach można przeczytać definicje nacjonalizmu i wzajemne uświadamianie się między obserwatorami a aktorką. Warto dodać, że Barbara Kurdej-Szatan prowadzi program “Kocham Cię, Polsko!”.

Jak widać celebryci lubią używać pojęć, których nie znają lub nie rozumieją, a ich sztuka sięga nawet do poziomu robienia głupich min przy pomnikach ofiar. Jak napisał jeden z komentujących – “Głos lewactwa najwidoczniej kwitnie”.

 

źródło: instagram.com

Komentarze