Wzięli sprawy w swoje ręce! Członkowie Ruchu Narodowego naprawili chodnik przy jednej z ulic w Łodzi | Narodowcy.net

Wzięli sprawy w swoje ręce! Członkowie Ruchu Narodowego naprawili chodnik przy jednej z ulic w Łodzi

W dniu 5-go czerwca dwóch członków Ruchu Narodowego z Łodzi zważywszy na bierność instytucji miejskich w tej kwestii wraz z mieszkańcami zajęli się naprawą  chodnika przy ulicy Lokatorskiej w Łodzi.

Mimo licznych skarg, kierowanych do służb odpowiedzialnych za stan łódzkich chodników nie podjęły się one naprawy drogi. Do działaczy Ruchu Narodowego przychodzili kolejni mieszkańcy skarżąc się na stan infrastruktury drogowej w mieście.

Licznie parkujące w okolicy samochody przyczyniły się do powstania wzdłuż chodnika  zapadlisk w których, zbiera się  woda, a następnie obsuwają się w nie płyty chodnikowe tworząc niezmiernie groźne szczeliny. Jedyną możliwością zabezpieczenia pozostają płyty ażurowe, na które magistrat rzekomo nie ma pieniędzy.

Jako narodowcy, działający na rzecz Ojczyzny, także tych naszych małych lokalnych ojczyzn, idziemy za ciosem. Wraz z Młodzieżą Wszechpolską i mieszkańcami spotykamy się w najbliższą sobotę by dokończyć dzieła i „domowym” sposobem utworzyć kilka stabilnych miejsc parkingowych – komentują całą sytuację i zachęcają do dalszych działań.

Źródło: narodowalodz.pl

Komentarze