Firma woli zatrudnić Ukraińców, zamiast podnieść Twoją pensję?" – Akcja plakatowa Młodzieży Wszechpolskiej | Narodowcy.net

Firma woli zatrudnić Ukraińców, zamiast podnieść Twoją pensję?” – Akcja plakatowa Młodzieży Wszechpolskiej

Za rządów Prawa i Sprawiedliwości znacznie wzrosła imigracja do Polski z krajów wschodnich. Problem ten od dawna poruszają działacze narodowi. Młodzież Wszechpolska zorganizowała w tej kwestii akcję plakatową.

Podczas “konserwatywnych” rządów Prawa i Sprawiedliwości w rzeczywistości postępuje liberalizacja polityki migracyjnej. Wydano tysiące pozwoleń na pobyt w Polsce Pakistańczykom i mieszkańcom Bangladeszu. Najczęściej o nie ubiegają się również Ukraińcy, Białorusini, a nawet obywatele Indii, czy Wietnamu. Wszyscy pamiętamy jak obecni włodarze szli do wyborów pod hasłem “Stop imigrantom”.

Narodowcy wskazują na problem, który stworzyła imigracja na rynku pracy, m.in. na brak wzrostu lub nawet obniżanie płac przez tanich pracowników z Ukrainy, których firmom, zważywszy na ich niskie wymagania finansowe, bardziej opłaca się zatrudnić niż dać pracę Polakom.

Wszechpolacy zwracają uwagę również na zagrożenie dla spójności etnicznej oraz kulturowej naszego kraju, a to właśnie funduje nam rząd PiSu.

Komentarze