Genderowe rewolucje w angielskich szkołach | Narodowcy.net

Genderowe rewolucje w angielskich szkołach

Co najmniej 40 angielskich szkół średnich  zabroniło noszenia sukienek, aby nie urażać transseksualistów. Promują spodnie “obojętne płciowo”.

Priory School w Lewes to pierwsza placówka, gdzie wprowadzono zakazy. Oficjalnym powodem zakazu spódnic były  „obawy przed seksualizacją młodych kobiet”. Dopiero później dyrektor potwierdził, iż to wszystko ze wględu na rosnącą liczbę uczniów transseksulanych.

W ślad za nią poszło już 40 innych szkół. Promują wśród dziewczyn noszenie spodni i neutralnych mundurków, aby ” nie zasmucać” osób , które nie wybrały sobie jeszcze płci.

Mają odbywać się też kursu makijażu dla chłopców. Ponoć jeden ośmieszył się, z powodu braku takich umiejętności.

Szkoły w szybkim tempie wprowadzają zmiany. Rodzice mówią, iż nie byli pytani o jakąkolwiek zgodę: “Spojrzałem na stronę internetową i pojawiła się informacja, że wszyscy nowi uczniowie z września będą musieli nosić spodnie, a reszta szkoły będzie nosić od września 2019 roku.”

Piers Morgan, jeden z byłych uczniów, powiedział: “To rozczarowujące, że jedna z moich starych szkół zostaje wciągnięta w te nonsensy pod względem neutralności płci, które są napędzane przez maleńką mniejszość ludzi”.

źródło: brytol.com

 

 

 

Komentarze