"Głos na PiS to głos za aborcją" - Kaja Godek przystępuje do koalicji narodowo-wolnościowej | Narodowcy.net

“Głos na PiS to głos za aborcją” – Kaja Godek przystępuje do koalicji narodowo-wolnościowej

Dziś o godz. 10.00 w Sejmie odbyła się konferencja prasowa. Liderzy propolskiej koalicji do PE powitali w swoich szeregach Kaję Godek- działaczkę pro-life.

Kaja Godek czynnie działa w walce z aborcją. Pełni funkcję Pełnomocnika Inicjatywy Ustawodawczej “Stop aborcji” oraz “Zatrzymaj aborcję”. Jest również członkiem Zarządu Fundacji Życie i Rodzina.

Dziś podczas konferencji w Sejmie  wraz z Robertem Winnickim, Grzegorzem Braunem oraz Januszem Korwinem- Mikke oficjalnie ogłosili, iż przystępuje do koalicji.

Swój udział  argumentowała tym, iż PiS ignoruje postulaty o chronę życia. Podkreśliła, że ktokolwiek zacznie wyłamywać się z dyscypliny, którą narzuca partia rządząca,   ponosi tego konsekwencje. Posłowie o poglądach pro-life są nieustannie pacyfikowani przed kierownictwo PiSu.

Głos na Prawo i Sprawiedliwość to dziś jest głos za aborcją. Dokładnie tak samo jak na Platformę Obywatelską z tą różnicą, że Platforma Obywatelska deklaruje to jawnie, PiS deklaruje  bycie za życiem, a w swoich działaniach politycznych jest za aborcją – mówiła podczas konferencji.

Mówiła również o nieustannej presji ze strony Parlamentu Europejskiego, który nalega, aby kraje członkowskie poszerzały dostęp do aborcji, aby na równi małżeństwa kobiety i mężczyzny stawiać wszelkie inne związki.

 

 

 

 

 

 

Komentarze