Godek pójdzie do wyborów z Liroyem, który głosował za aborcją i wspierał feministyczne marsze | Narodowcy.net

Godek pójdzie do wyborów z Liroyem, który głosował za aborcją i wspierał feministyczne marsze

Liderka fundacji “Życie i Rodzina” poinformowała dzisiaj o opuszczeniu projektu “Prawica”, aby pójść do wyborów wspólnie z Liroyem.

Wcześniej Kaja Godek opuściła Konfederację w związku z niesatysfakcjonującym miejscem na liście. Następnie liderka ŻiRu ogłosiła porozumienie z Markiem Jurkiem i start w ramach konserwatywnej koalicji, która jednak nie wzbudziła dużego zainteresowania.

Dziś Kaja Godek ogłosiła, że wystartuje z list posła Liroy’a.

„Skuteczni w naszym rozeznaniu są na ten moment jedyną organizacją, która zbierze wymagane podpisy pod listami do Sejmu, a zaproszeniu nas na listy towarzyszyła gwarancja swobody działania w sferze obrony życia i rodziny – zarówno w kampanii jak i w Sejmie nowej kadencji. Przyjmujemy ofertę z radością, że będziemy mogli spełnić oczekiwania wyborców pro-life i dać im mozliwosc opowiedzenia się za prawem do życia, własności i wolności„ – K. Godek

https://www.facebook.com/102563917763918/posts/123411699012473/

Byłej przedstawicielce Konfederacji i Prawicy nie przeszkadza fakt, że Piotr “Liroy” Marzec jeszcze niedawno głosował przeciwko projektowi ustawy “Stop Aborcji” oraz uczestniczył w feministycznym marszu proaborcyjnym na którym krzyczano m.in. “cześć i chwała aborterkom”.

Komentarze