Incydent podczas obchodów Dnia Weterana w Warszawie | Narodowcy.net

Incydent podczas obchodów Dnia Weterana w Warszawie

Do incydentu doszło podczas obchodów dnia weterana. Przeciwnicy partii rządzącej podczas uroczystości, krzyczeli “Konstytucja”, a kobieta spoliczkowała zwolenniczkę opozycji.

Do zdarzenia doszło w Warszawie, podczas uroczystych obchodów Dnia Weterana, przy Grobie Nieznanego Żołnierza, na placu Piłsudskiego. Zwolennicy opozycji krzyczeli “Konstytucja”. Nie spodobało się to kobiecie, która postanowiła uciszyć krzyczącą kobietę w sposób niekonwencjonalny. Po zdarzeniu żandarm odciągnął kobietę od barierek i zaatakowanej zwolenniczki opozycji. Trzeba wyraźnie zaznaczyć, że osoba, która została spoliczkowana jest w Warszawie znaną z zakłócania spotkań kandydata na prezydenta Warszawy Patryka Jakiegio, z mieszkańcami stolicy.

Przedstawiona sytuacja, w której zwolennicy KOD i Obywateli RP przeszkadzają w państwowych uroczystościach, nie jest nowością. 31 sierpnia przed bramą główną Stoczni Gdańskiej przedstawiciele “totalnej opozycji” zakłócali uroczystości składania wieńców, krzyczeć z Gmachu Europejskiego Centrum Solidarności hasła “będziesz siedział”, “konstytucja”.

Kobieta, która spoliczkowała zwolenniczkę opozycji, została szybko znaleziona przez zwolenników opozycji. Jest nią pełnomocnik wojewody dolnośląskiego do spraw obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Kobieta po incydencie złożyła rezygnację.

źródło; dorzeczy.pl

Komentarze