Młodzieżówka szwedzkiej Partii Liberalnej domaga się legalizacji kazirodztwa i nekrofilii | Narodowcy.net

Młodzieżówka szwedzkiej Partii Liberalnej domaga się legalizacji kazirodztwa i nekrofilii

Młodzieżówka szwedzkiej Partii Liberalnej wniosła pod obrady oraz głosowania wniosek o zmiany w prawie. Domagają się oni depenalizacji stosunków płciowych pomiędzy rodzeństwem oraz legalizacji nekrofilii. Swój wniosek argumentują tym, iż według nich prawo nie powinno działać w oparciu o “moralność” lecz o konsensus społeczny, dotyczący tego “co jest obrzydliwe”.

Jesteśmy organizacją młodzieżową i jednym z naszych zadań jest myśleć o krok dalej.

– Powiedziała lider Liberalnej Młodzieży Cecilia Johnsson w wywiadzie dla szwedzkiej “Aftonbladet”

Rozumiem, że [kazirodztwo i nekrofilia] może być postrzegana jako niezwykle obrzydliwe, ale przepisy nie mogą się opierać o to, co wydaje obrzydliwe” powiedziała, dodając: “W ogóle nie odpowiadają nam prawa moralne, a aktualne ustawodawstwo nie chroni nikogo.

Młodzieżówka twierdzi że seks pomiędzy rodzeństwem które ukończyło 15 rok życia powinno być dozwolone. Według nich stosunek płciowy z osobą zmarłą także powinien być legalny, jeśli zmarły wyrazi przed śmiercią pisemną zgodę.

Zmarły powinien zdecydować, co dzieje się z jego ciałem po śmierci, a jeśli zdarza się, że ktoś chce, by przekazać swoje ciało do muzeum lub do badań, to może też chcieć przekazać je komuś za seks, to powinno być w porządku.

– Powiedziała Johnsson

Stefan Gustavsson, sekretarz generalny Szwedzkiego Aliansu Ewangelicznego, powiedział iż “propozycje kazirodztwa i nekrofilii “logiczną konsekwencją” społeczeństwa, które usunęło naturalny cel seksualności w małżeństwie między mężczyzną i kobietą, i otworzyło się na inne interpretacje, takie jak “małżeństwa” homoseksualne.”

Seniorzy Partii Liberalnej dystansują się od pomysłów swojej młodzieżówki, nazywając ją “głupiutką”. Twierdzą także, że ich liberalizm “wzbudza wesołość”.

Źródło: stop-seksualizacji.pl

Komentarze