Kijowski znów naciąga ludzi na tzw. "obronę demokracji" | Narodowcy.net

Kijowski znów naciąga ludzi na tzw. “obronę demokracji”

Kijowski znów zbiera pieniądze. Tym razem celem zbiórki jest “działanie” jego nowego stowarzyszenia mającego na celu “obronę demokracji”.

Mateusz Kijowski, były prezes i założyciel KOD, “bohater” afery finansowej KOD-u, a także znany z powodu nie płacenia alimentów na dzieci, założył nie dawno nowe stowarzyszenie.

WRN – czyli “wolność, równość, demokracja”, tak brzmi nazwa organizacji, którą właśnie założył, oraz której jest obecnie prezesem.

Opublikował niedawno film, na którym prosi wszystkich Polaków, którzy chcą walczyć o demokracje, aby wsparli jego stowarzyszenie finansowo.

Wsparcie jest potrzebne cały czas, dlatego jeśli możecie, proszę bardzo, pomóżcie nam prowadzić nam naszą działalność i aktywnie stawać w obronie demokracji w Polsce. – M. Kijowski

W taki sposób Kijowski apeluje, aby wesprzeć jego organizacje. Poniżej zamieszczamy film opublikowany na facebook-u, na stronie nowego stowarzyszenia byłego prezesa KOD.

 

DZIAŁAJ RAZEM Z WRD

Zapraszamy do współpracy! Działajmy wspólnie! Bądźcie razem z nami, ze Stowarzyszeniem WRD!Liczymy na Wasze wsparcie organizacyjne i finansowe.Oto numer konta do wpłat:BZ WBK 18 1090 1014 0000 0001 3646 7260

Opublikowany przez Wolność Równość Demokracja Czwartek, 23 sierpnia 2018

 

źródło: wmeritum.pl

Komentarze