Kolejna edycja Kampanii Społecznej ,,Kocham Polskę" - Odbierz plakat w swoim mieście! | Narodowcy.net

Kolejna edycja Kampanii Społecznej ,,Kocham Polskę” – Odbierz plakat w swoim mieście!

Jak co roku, 14 lutego, odbędzie się ogólnopolska kampania społeczna ,,Kocham Polskę”, organizowana przez działaczy Młodzieży Wszechpolskiej.

,,Kocham Polskę” to coroczna, ogólnopolska kampania społeczna organizowana nieprzerwanie od 2005r. przez Młodzież Wszechpolską. Celem akcji jest przypomnienie Polakom, w tym szczególnym dniu jakim jest dzień św. Walentego, o najważniejszej wartości doczesnej – o miłości do Ojczyzny. W tym celu rozdawane są plakaty o tematyce patriotycznej.

Motywem tegorocznego plakatu jest hasło ,,Rodzina siłą narodu” – informuje to o potrzebie obrony tradycyjnego, zdrowego modelu rodziny, ponieważ to właśnie rodzina jako podstawowa komórka społeczna, kształtuje najmłodszych członków naszego narodu, którzy w przyszłości będą decydować o losie naszej Ojczyzny.

Lista miejscowości, w których odbywać się będzie kampania, dostępna jest w wydarzeniu na Facebooku: LISTA MIAST

Poniżej publikujemy kilka zdjęć z poprzednich edycji akcji:

W tym roku hasłem przewodnim kampanii jest “Rodzina siłą narodu”. Tak prezentuje się tegoroczny plakat:

 

 

Żyjemy w czasach głębokiego kryzysu rodziny. Jesteśmy świadkami propagowania idei antyrodzinnych, gdzie promuje się związki homoseksualne, aborcję, eutanazję, stara się zrównać „wolne związki” z małżeństwem. Obecnie średnio co drugie małżeństwo rozpada się, a współczynnik dzietności jest skrajnie niski, co w przyszłości może mieć katastrofalne skutki. Jednak mainstreamowe media odmieniają przez wszystkie przypadki „prawa kobiet”, „prawa zwierząt”, „tolerancję”, jednocześnie stawiają tradycyjną rodzinę w roli archaizmu, który jest sprzeczny ze współczesnym hedonistycznym postrzeganiem świata.
Rodzina jest największą siłą narodu, gwarantem jej przetrwania. To rodzina jako naturalna, podstawowa komórka społeczna kształtuje najmłodszych członków naszego narodu, którzy w przyszłości będą decydować o Polsce. Dziecko wychowane w zdrowej rodzinie potrafi nawiązać dobre relacje społeczne, ma poczucie obowiązku, a w tym również obowiązku wobec własnego narodu.  
Dziś powinniśmy bronić tradycyjną, polską rodzinę, bo to ona stanowi o sile naszego narodu, niezależnie od tego czy wpisuje się to w kanony kultury świata zachodniego. – Tłumaczą przesłanie plakatu organizatorzy kampanii.

 

Komentarze