Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy - taką nazwę przyjął komitet wyborczy Koalicji Propolskiej do Parlamentu Europejskiego. | Narodowcy.net

Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy – taką nazwę przyjął komitet wyborczy Koalicji Propolskiej do Parlamentu Europejskiego.

Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy – taką nazwę będzie nosił komitet wyborczy Koalicji Propolskiej do Parlamentu Europejskiego. Liderzy koalicji w środę wieczorem zaprezentowali nazwę komitetu i jego logo – białego orła w koronie, z rozpostartymi skrzydłami.

Idziemy po sukces – zapowiedział prezes Ruchu Narodowego, poseł Robert Winnicki. – Musi być sukces, jeśli łączy się patriotyzm, dyscyplinę i pracowitość Ruchu Narodowego z kreatywnością wolnościowców, ze skutecznością Skutecznych Liroya-Marca, z fundamentem, jakim jest (Fundacja) Życie i Rodzina Kai Godek, jeśli łączy się z krasomówstwem Grzegorza Brauna – podkreślił Winnicki.

Korwin-Mikke podkreślił, że w Koalicji Propolskiej są różne nurty polityczne, które łączy jedno – że “tak dalej być nie może”, gdyż Unia Europejska w “obecnej postaci jest nie do przyjęcia”. – Nasze hasło jest skromne – niepodległość. Żeby nie przedłużać wzniosę stary okrzyk – wolność, własność, sprawiedliwość – powiedział na wczorajszej konferencji lider partii KORWiN.

Poseł Piotr Liroy-Marzec (Skuteczni) stwierdził, że “rodzi się nowa jakość w polityce nie tylko polskiej, ale w polityce europejskiej”. – Razem, wszyscy jak tutaj jesteśmy, pokazujemy jak można pięknie się zgadzać ze sobą, jak można współpracować, jak można zadać kłam temu wszystkiemu, co media starają się dzisiaj pokazać, że ludzie z różnych środowisk nie potrafią ze sobą prowadzić dialogu. To jest nieprawda – podkreślił.

Prezes Fundacji Życie i Rodzina podkreślała także, że normalność to także silne, suwerenne i niepodległe państwo, które “podejmuje decyzje we własnym interesie i w interesie swoich obywateli, a nie pod dyktando obcych ambasad, poselstw i dziennikarzy zagranicznych mediów”.

To państwo, które prowadzi na arenie międzynarodowej suwerennym politykę historyczną, to państwo, które będąc ofiarą, nie pozwala zrobić z siebie sprawcy – dodawała

Źródło: wRealu24.pl

Komentarze