Konfederacja podała nazwiska jedynek w Wielkopolsce i Lubelszczyźnie | Narodowcy.net

Konfederacja podała nazwiska jedynek w Wielkopolsce i Lubelszczyźnie

Konfederacja Korwin Braun Liroy Braun Narodowcy, na konferencji prasowej w Poznaniu i w Lublinie poinformowali, że Piotr Liroy – Marzec w Wielkopolsce i Witold Tumanowicz w Lubelskim  są czołowymi kandydatami frakcji. W najbliższych dniach mają być podane nazwiska kolejnych czołowych kandydatów.

Piotr Liroy – Marzec jest posłem na sejm VIII kadencji, przedsiębiorcą, producentem. W parlamencie przewodniczy kole Wolność i Skuteczni, jest prezesem ruchu “Skuteczni”. Mężczyzna jest najbardziej rozpoznawalny i znany ze swojej działalności artystycznej, muzycznej. W 1995 roku jego płyta “Alboom” została sprzedana w nakładzie 500 tysięcy egzemplarzy. Otworzył ośrodek dla młodzieży Kielecka Szkoła Jazdy. W 1996 roku pracował nad zapisami dotyczącymi praw dziecka wraz z Senator Marią Łopatowską. Obecnie pracuje w Komisji Kultury i Środków Przekazu oraz Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii. Jest autorem ustawy o stosowaniu leczniczej marihuany. Doprowadził do wielu uproszczeń przepisów dla kierowców i branży motoryzacyjnej.

Witold Tumanowicz były działacz Młodzieży Wszechpolskiej. Pracuje jako grafik. Od 2011 do 2015 roku prezes Stowarzyszenia “Marsz Niepodległości”. W Ruchu Narodowym pełni funkcję członka Zarządu Głównego. Jest odpowiedzialny za techniczną organizacje partii w wyborach. Jest zaangażowany w działalność dobroczynną i charytatywną. Współorganizował lub pomaga w akcjach organizowanych przez Młodzież Wszechpolską takich jak: „Kocham Polskę!”, „Chcemy repatrianta a nie imigranta”, „Polska flaga w polskim domu”, „Kupuj polskie!”. Wspierał organizację obchodów Narodowego Dnia Życia oraz Marszów Dla Życia i Rodziny. Udzielał także nieodpłatnie korepetycji z matematyki dzieciom z ubogich rodzin z Domu Samotnej Matki i świetlic przyparafialnych. Pomagał w zbieraniu funduszy w akcji „Bank Słuchaczy” Radia Warszawa. Towarzyszył również w akcji ratowania filmu o Żołnierzach Wyklętych „Ratujmy Roja”.

Jutro zostanie podany kandydat numer jeden z listy mazowieckiej.

źródło: facebook.com

Komentarze