Krzysztof Bosak o polityce PiS-u. "PiS nie panuje nad polityką emigracyjną" | Narodowcy.net

Krzysztof Bosak o polityce PiS-u. “PiS nie panuje nad polityką emigracyjną”

21 maja Krzysztof Bosak udzielił wywiadu dla Radia WNET. Rozmowa toczyła się w oparciu o wypowiedź wiceprezesa Ruchu Narodowego, która pojawiła się parę dni temu na portalu społecznościowym Twitter.

Właśnie minął mnie kierowca Uber Eats – Hindus w turbanie pedałując na rowerze. Czy to żeby pewna grupa ludzi miała zawiezione jedzenie zamiast pójść samodzielnie do baru lub sklepu jest tak istotną potrzebą gospodarczą że chcemy iść w multikulti? Czy ta sprawa nie wymaga debaty?

W wywiadzie Krzysztof Bosak zaznaczył, że nie chodzi o jednego człowieka, tylko o szerszy problem.

Chodzi o szerszy problem, którego Ja minąłem, mówimy o tysiącach ludzi, którzy się pojawili się w ostatnich dwóch lat, w warszawie na Mazowszu oraz i całym kraju, wystarczy spojrzeć na dane urzędu do spraw cudzoziemców, każdy może wejść na stronę migracja.gov.pl

Bosak bardzo dobrze punktuje politykę Prawa i Sprawiedliwości dotyczącą imigracji, zaczynając od braku działań rządu w sprawie repatriacji polaków, przez nierozwiązany problem z bezrobociem. Kończąc na pytaniu czy to biznes ma sterować Polską polityką imigracyjną.

Podkreśla również, że plan sprowadzania uchodźców nie powstał przez dwa lata, lecz za kadencji PO. Plan przewidziany do 2030 roku, zakłada uzupełnianie luki demograficznej ludźmi w średnim wieku z całego świata. W momencie kiedy Polsce brakuje dzieci, to właśnie one są najbardziej potrzebne w piramidzie demograficznej naszego kraju, komentuje Bosak.

Komentarze