Liberałowie głosowali za likwidacją Szwecji | Narodowcy.net

Liberałowie głosowali za likwidacją Szwecji

Szwecja zostanie zniesiona jako suwerenne państwo narodowe i stanie się częścią ,,Federacji Europejskiej” rządzonej z Brukseli. Taki przynajmniej jest plan szwedzkich Liberałów, przegłosowany na niedzielnym zebraniu.

Propozycja, entuzjastycznie przyjęta przez partię, padła ze strony młodzieżówki Liberałów. We wniosku ,,Czas na federację” widnieje, iż powinni oni

zająć stanowisko, by Unia Europejska ostatecznie przekształciła się w Federację Europejską.

Federacja Europejska ma być czymś w stylu Stanów Zjednoczonych, z własnym prezydentem i parlamentem dwuizbowym. UE będzie miała prawo decydować o polityce zagranicznej, bezpieczeństwa, walutowej i monetarnej, środowisku, walce z międzynarodową przestępczością, jak i niektórych podatkach.

Decyzja, która w praktyce będzie oznaczała zniesienie Szwecji jako niezależnego kraju, została z radością przyjęta przez liberalnych polityków.

Liberałowie podjęli decyzję o podjęciu działań na rzecz przekształcenia UE w federację! Nareszcie!!!!

-pisze europoseł Cecilia Wikström.

Rzecznik prasowy młodzieżówki Liberałów – tej samej, która jakiś czas temu proponowała legalizację nekrofilii i kazirodztwa – w maju tego roku twierdził, iż Federacja Europejska miałaby wiele zalet. Mogłaby na przykład… zmuszać kraje takie, jak Węgry czy Polska, do przyjęcia bliskowschodnich imigrantów.

Odebranie części władzy poszczególnym rządom nie jest zmniejszaniem wpływu ludzi. Przeciwnie, chodzi o uczynienie UE bardziej demokratyczną.

-pisał na łamach UNT (Upsala Nya Tidning).

 

źródła: friatider.se, twitter.com

 

 

Komentarze