Marcin Różalski do A. Gozdyry - ,,Ja jestem nacjonalistą" | Narodowcy.net

Marcin ,,Różal” Różalski do A. Gozdyry – ,,Ja jestem nacjonalistą”

Marcin “Różal” Różalski, jeden z najbardziej popularnych polskich zawodników MMA był dzisiejszym gościem w programie Agnieszki Gozdyry – ,,Skandaliści” do którego zapraszane są najbardziej kontrowersyjne osoby z polskiego życia publicznego.

Jeszcze przed oficjalną emisją programu prowadząca opublikowała fragment odcinka, w którym Marcin Różalski deklaruje się jako patriota oraz nacjonalista. Film szybko obiegł sieć i zebrał masę pozytywnych reakcji w postaci ponad tysiąca lajków i kilkuset tzw. “serduszek” na facebook’u.

“Ja jestem patriotą. Ja jestem nacjonalistą. Ja gdy będzie wojna będę bronił swojego kraju, swojej ziemi, tu gdzie mieszkam. Ja nie ucieknę, ja tu umrę… A oni co? Uciekają i zostawiają kobiety i dzieci?” – mówił sportowiec w kontekście masowej imigracji muzułmańskiej do Europy.

Sportowiec mówił, także o swoim sprzeciwie wobec tzw. ,,parad równości” i możliwości adopcji dzieci przez pary homoseksualne co wyraźnie nie spodobało się prowadzącej, która próbowała polemizować z “Różalem” pytając go m.in. jak czułby się gdyby jego pasierb stwierdził, że jest homoseksualistą. Gość programu odparł, że na pewno byłoby mu z tym ciężko i że bardzo by tego nie chciał.

 

Jutro u mnie Różal – o swojej walce, o zwycięstwach i porażkach, o miłości do zwierząt i nie tylko o tym. Jedni będą zachwyceni, inni się wkurzą. Ale to on – Marcin Różal Różalski – jest sobą i nie zamierza się do nikogo dostosowywać. Zapraszam o 20 do polsatnews.pl#Skandalisci

Opublikowany przez Agnieszka Gozdyra Piątek, 11 stycznia 2019

Już 2 lata temu podczas wzmożonej debaty na temat masowej imigracji muzułmanów do Europy “Różal” poprzez media społecznościowe deklarował, że jest nacjonalistą przez co rozumie “dbanie o interes swojej grupy narodowej”.

Komentarze