Misja portalu | Narodowcy.net

Misja portalu

Jesteśmy głosem młodego pokolenia, które nie godzi się na powolną śmierć w dobie liberalizmu, nihilizmu, konsumpcjonizmu i relatywizmu moralnego, dla którego przeszłość i przyszłość nie są obojętne.

Liberalne media starają się stłamsić wszelki bunt kontestujący ich wizję świata. Nas nie przemogą! Na przekór głównemu ściekowi piszemy od 2010 roku (z kilkoma przerwami) bez politycznej poprawności i zawsze zgodnie z faktami.

Działamy w 100% non-profit. Robimy to, bo wierzymy, że nasza Idea powinna docierać do jak najszerszego grona odbiorców. Pracujemy długie godziny „po godzinach”, aby dostarczać naszym czytelnikom sprawdzone treści o jak najwyższej jakości. W działach informacyjnych skupiamy się na aktywności nacjonalistów w Polsce i za granicą oraz na wydarzeniach o których nie przeczytacie w wiadomej gazecie i nie usłyszycie w wiadomej telewizji. Nasi publicyści poruszają tematy ze świata polityki, historii oraz religii z narodowego i katolickiego punktu widzenia.

Ruch narodowy, Tradycja katolicka, sytuacja Polaków za granicą, tożsamość, imigracja, bezpieczeństwo i wiele innych. To właśnie portal Narodowcy.net.

Wszystkie teksty na nim umieszczane są własnością naszą lub ich autorów. Jeśli już zdecydujemy się na przedruk to zamieszczamy informacje o źródle, wszystko poza tym… możecie kopiować i wykorzystywać gdzie się da. Niech Idea wędruje jak najdalej 😉 W celu umieszczenia danego tekstu na innej stronie lub w czasopiśmie prosimy o uprzedni kontakt.