MON oskarża Adamowicza o kłamstwo, a ten – rezygnuje z asysty wojskowej na Westerplatte! | Narodowcy.net

MON oskarża Adamowicza o kłamstwo, a ten – rezygnuje z asysty wojskowej na Westerplatte!

Ministerstwo Obrony Narodowej zarzuca prezydentowi Gdańska, Adamowiczowi, kłamstwo ws. zaproszenia żołnierzy na rocznice wybuchu II wojny światowej do Westerplatte. Adamowicz zamierza usunąć asystę wojskową z Westerplatte!

Według MON, Wojsko Polskie nie zostało zaproszone na rocznice wybuchu II wojny światowej. Ministerstwo oskarża Adamowicza o kłamstwo, ponieważ podczas konferencji stwierdził, że zaprosił Wojsko Polskie. Na dowód kłamstwa, MON publikuje list Adamowicza, w którym stwierdza, że nie przewiduje asysty wojskowej.

Obecny jeszcze prezydent Gdańska zamierza zastąpić asystę wojskową … harcerską. 

Brak przedstawicieli Wojska Polskiego w rocznice wybuchu II wojny światowej. Brak asysty wojskowej w miejscu gdzie się wszystko zaczęło, w miejscu, którego żołnierze bronili do ostatniej kropli krwi, a zamiast żołnierzy … harcerze – tak ma wyglądać zdaniem Adamowicza 79 rocznica napaści nazistowskich Niemiec na Polskę.

Jak można zauważyć, Paweł Adamowicz, gorący zwolennik Niemiec i środowisk LGBT, za wszelką cenę zamierza zrobić wszystko na szkodę partii rządzącej. Jednak niewyobrażalne jest, aby w tak ważną dla Polski rocznicę, w tak ważnym miejscu, z powodów politycznych nie zaprosić przedstawicieli WP, żołnierzy, którzy przecież są głównymi bohaterami dzielnej obrony Westerplatte.

źródło: wprost.pl

Komentarze