Bluźnierczy atak na Jasnej Górze! Nagi mężczyzna stanął przed obrazem Matki Bożej | Narodowcy.net

Bluźnierczy atak na Jasnej Górze! Nagi mężczyzna stanął przed obrazem Matki Bożej

56-letni mężczyzna, przebrany za kobietę, dokonał w poniedziałek bluźnierczego ataku na Jasnej Górze. Całe szczęście, dzięki interwencji pielgrzymów, udało się napastnika obezwładnić i oddać w ręce policji.

Mężczyzna zdecydował się na dokonanie profanacji świętego miejsca, w okresie kiedy każdego dnia do klasztoru przybywają kolejne pielgrzymki, a wierni, trwają na nocnym czuwaniu.

Kilkanaście minut po 23, jak podaje portal polskatimes.pl „przez pielgrzymów znajdujących się w świątyni, przedarł się w kierunku obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej dziwnie wyglądający mężczyzna”. 56-latek dostał się przed ołtarz, gdzie bardzo szybko rozebrał się do naga.

Poinformowano nas, że doszło do gorszących scen. Pielgrzymi wyprowadzili z klasztoru mężczyznę, który chwilę wcześniej obnażył się przez obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej – powiedziała podkomisarz Marta Ladowska, rzeczniczka częstochowskiej policji.

Źródło: polskatimes.pl, pch24.pl

Komentarze

Adam Szabelak

Działacz Młodzieży Wszechpolskiej. Organizator turnieju piłkarskiego "Cześć Ich pamięci!". Zainteresowania: geopolityka, wędrówki, gry "bez prądu", niszowa piłka nożna.