Narodowcy krytykują Andruszkiewicza - ,,kariera zbudowana na wazelinie to dosyć płynna konstrukcja" | Narodowcy.net

Narodowcy krytykują Andruszkiewicza – ,,kariera zbudowana na wazelinie to dosyć płynna konstrukcja”

Nominację Adama Andruszkiewicza na wiceministra cyfryzacji skomentowali również narodowcy. Nie są oni mu przychylni, pomimo, że był jednym z nich.

Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego krytykuje karierę Andruszkiewicza, która według niego jest zbudowana na wazelinie i jest to dosyć płynna konstrukcja. Zarzuca byłemu koledze:

Już dawno sprzedał ideę narodową w służbie proimigranckiego, prounijnego i proaborcyjnego PiSu. Z tym, że kariera zbudowana na wazelinie to dosyć płynna, powiedziałbym, konstrukcja – pisze Winnicki.

 

Posada dla Andruszkiewicza? Zero zdziwienia jeśli odbierze nagrodę w postaci 7.5 tys. miesięcznie. Już dawno sprzedał…

Opublikowany przez Roberta Winnickiego Poniedziałek, 31 grudnia 2018

 

Prezes Młodzieży Wszechpolskiej, Ziemowit Przebitkowski odpowiada na ciągłe wiązanie Andruszkiewicza z organizacją:

My przyznaliśmy, że wybranie go to był błąd, mamy nadzieję unikać podobnych pomyłek w przyszłości, proszę już nam go nie wypominać.

 

 

Krzysztof Bosak, wiceprezes Ruchu Narodowego przypomina o jego zerwaniu relacji ze środowiskiem narodowym, z którym nic go już nie łączy od dwóch lat.

Z Ruchu Narodowego odszedł w 2016. Młodzież Wszechpolska odwołała go z funkcji prezesa przed końcem kadencji też w 2016. Nawet z Endecji też odszedł

 

Wioletta Ostapkiewicz, publicystka ,,Polityki Narodowej”ostro zareagowała na pierwsze doniesienia o posadzie dla Andruszkiewicza. Podważa kompetencje wiceministra:

Andruszkiewicz nie wie nic o cyfryzacji, co najwyżej wie jak dostać lajka

 

Źródła: facebook.com, twitter.com

Komentarze