Nowy twór w polityce, czyli "Wiosna" Biedronia | Narodowcy.net

Nowy twór w polityce, czyli “Wiosna” Biedronia

Na warszawskim Torwarze odbył się kongres założycielski nowej partii Roberta Biedronia “Wiosna”. Ogłosił  on swój program i zapowiedział “nowy” początek, a raczej spuściznę Janusza Palikota.

Całemu wydarzeniu towarzyszył podniosły charakter. Obrońcy demokracji zgromadzili się z flagami biało-czerwonymi oraz unijnymi, aby słuchać niezwykle patriotycznych przemów Biedronia, który tak ukochał polski naród, bo jak sam mówił “Człowiek, wspólnota, państwo, któremu ufam; to fundamenty naszego programu”.

Tak cenne idee niosą więc za sobą następujące obietnice: mordowanie dzieci nienarodzonych aż do 12. tygodnia ciąży, edukacja seksualna, refundacja in vitro, zlikwidowanie klauzuli sumienia, likwidację Funduszu Kościelnego, opodatkowanie tacy, wyrzucenie religii ze szkół, leczenie prywatne za pieniądze z NFZ, powołanie rzecznika praw zwierząt, legalizację związków partnerskich, czy równość małżeńską dla wszystkich.

Jak widać “Wiosna”, która ma rzekomo przynieść rozkwit, zmiany i porządki to nic innego jak próby wybicia się po nieudanych zmaganiach Palikota, Zandberga, czy Petru.

Na samym wstępie swojego przemówienia, nie mógł pominąć nawiązania do śmierci Pawła Adamowicza, obiecując, iż zrealizuje jego testament, którym jest: wspólnota, wzajemny szacunek, dialog i zerwanie z wojną polsko-polską.

Wiceprezes instytutu Ordo Iuris oraz prawnik Tymoteusz Zych skomentował wystąpienie Biedronia.

Obietnicami Roberta Biedronia oburzony jest “prawicowy” PiS. Hipokryzję partii rządzącej wytknął Robert Winnicki.

O tak, bronicie – blokując #ZatrzymajAborcję , – siejąc homopropagandę w TVP,- popierając gender na forum UE oraz…

Opublikowany przez Robert Winnicki Poniedziałek, 4 lutego 2019

Również prezes Młodzieży Wszechpolskiej Ziemowit Przebitkowski krótko i zwięźle skomentował sprawę na swoim Twitterze.

źródło: pch24.pl  twitter.com

 

 

Komentarze