Ohyda! Menadżer sztokholmskiej parady równości próbował umówić się z 14-latkiem! | Narodowcy.net

Ohyda! Menadżer sztokholmskiej parady równości próbował umówić się z 14-latkiem!

Dziennikarze śledczy szwedzkiej gazety ,,Svenska Dagbladet” przeprowadzili śledztwo mające na celu zbadać rozprzestrzenianie się pedofilii wśród osób ze środowiska LGBT. Wyniki były zaskakujące.

Dziennikarze na potrzeby śledztwa utworzyli na jednym z portali randkowych dla gejów fikcyjne konto, podając się za 14-letniego chłopca o imieniu David, który właśnie odkrył, że jest gejem.

W niedługim czasie na konto wpłynęło ponad sto wiadomości zawierających propozycje seksualne. Wśród tych osób była również ,,kluczowa osoba w społeczności parady Stockholm Pride” a także…urzędnika MSZ!

Jak podaje gazeta, wśród jedna z kluczowych osób w środowisku sztokholmskiego LGBT składała fikcyjnemu chłopcu seksualne propozycje obiecując go ,,wszystkiego nauczyć”. Ponadto prosiła o zdjęcia przedstawiające chłopca nago.

Organizatorzy sztokholmskiej parady równości odnieśli się do doniesień gazety następująco: Zarząd i kierownictwo sztokholmskiej Pride nie mają obecnie wiedzy na temat związku między człowiekiem wymienionym w artykule a Stockholm Pride. 

źródło: dzienniknarodowy.pl

Komentarze