Pasażerowie czekali 7 godzin na samolot | Narodowcy.net

Pasażerowie czekali 7 godzin na samolot

Pasażerowie , którzy mieli odlecieć z Warszawy do Neapolu o godzinie 6:55, musieli czekać do godziny 14, aby dowiedzieć się, że lot został odwołany. Samolot przewoźnika Wizz Air nie pojawił się na pasie lotniska.

Lot o numerze W6 1457 linii Wizz Air miał wystartować z warszawskiego lotniska Chopina do Neapolu. Lot został odwołany. Na stronie lotniska pojawiła się informacja, ale port lotniczy otrzymał wiadomość o godzinie 14. Wcześniej lotnisko nie posiadało żadnej informacji.

Dnia 5 sierpnia samolot lotu Wizz Air W6 1447/1458 z Warszawy do Neapolu (i lot powrotny tego samego dnia) musiał zostać poddany nieplanowanej kontroli technicznej i z tego względu został odwołany. Zgodnie z polityką linii Wizz Air i regulacjami Komisji Europejskiej pasażerowie odwołanego lotu otrzymali posiłki, zakwaterowanie w hotelu, możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji, pełny zwrot kosztów lub zwrot 120 proc. kosztów na konto WIZZ. Wizz Air przeprasza pasażerów za wszelkie niedogodności, ale bezpieczeństwo naszych pasażerów i załogi jest priorytetem linii. – informacja podana przez firmę Wizz Air dla forsal.pl

źródło: forsal.pl

Komentarze