Paweł Rabiej pochwala pomysł bojkotu gdańskiej piekarni | Narodowcy.net

Paweł Rabiej pochwala pomysł bojkotu gdańskiej piekarni

Wiceprezydent Warszawy zachęca do bojkotu jednej z gdańskich piekarni. Powodem jest zaskarżenie przez jej właściciela Gazety Wyborczej oraz finansowanie faszystów. 

Na twitterze pojawił się wpis jednego z użytkowników wzywający do bojkotu jednej z gdańskich piekarni. Pisze w nim, że Grzegorz Pellowski będący właścicielem piekarni zaskarżył Gazetę Wyborczą za artykuł o ks. Jankowskim. Wspomina również, że kupując w tej piekarni finansuje się ONR i MW. 

Wiceprezydent Warszawy skomentował wpis, oceniając pomysł jako bardzo dobry. Dodał również, że robiąc tam zakupy pośrednio wpiera się podłość. 

Dziennikarz TVP Samuel Pereira nie kryje zdziwienia faktem, że wiceprezydent stolicy Polski rozpowszechnia wezwanie do bojkotu piekarza za jego poglądy. Dodaje, że mamy wolność słowa i wiceprezydent Warszawy powinien to uszanować. 

Grzegorz Pellowski, właściciel piekarni jest jednym z inicjatorów budowy pomnika ks. prałata Henryka Jankowskiego, który został w nocy z 20 na 21 lutego przewrócony przez trzech mężczyzn. 

Źródło: nczas.com, twitter.com

Komentarze