Pod siedzibą Kurii Bydgoskiej odbędzie się pikieta poparcia dla Księdza Kneblewskiego | Narodowcy.net

Pod siedzibą Kurii Bydgoskiej odbędzie się pikieta poparcia dla Księdza Kneblewskiego

Mieszkańcy Bydgoszczy zamierzają zamanifestować poparcie dla Księdza Romana Kneblewskiego pod siedzibą Kurii Diecezji Bydgoskiej. Kilka dni temu Polskę obiegła informacja o wysłaniu księdza Kneblewskiego na przymusową emeryturę mimo, iż nie było ku temu powodów.

Ksiądz Kneblewski znany jest z ewangelizacji przez media społecznościowe, m.in. na swoim kanale ,,Tuba Cordis”, w serwisie Youtube. Działa też aktywnie na rzecz tradycji katolickiej organizując Msze Trydenckie oraz nieustannie wspiera lokalną działalność patriotyczną i narodową. Zwłaszcza za to ostatnie ksiądz często padał ofiarą ataków ze strony liberalno-lewicowych mediów.

Mimo aktywności księdza i dobrego kontaktu z parafianami z niewiadomych przyczyn biskup Tyrawa zdecydował się na usuniecie prałata z funkcji proboszcza parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy.

Niezadowoleni z tej decyzji lokalni patrioci i parafianie zapowiadają wiec poparcia dla Ks. Kneblewskiego pod siedzibą Kurii Diecezji Bydgoskiej, dnia 18 czerwca, o 10:00, w czasie urzędowania biskupa.

“Zapraszamy wszystkich tych, którym na sercu leży dobro Kościoła, Polski naszej ojczyzny oraz tradycyjnych wartości, o co tak wytrwale i z wielkim poświęceniem zabiega od wielu lat Ks. Prałat Kneblewski.” – piszą organizatorzy wydarzenia.

Otrzymaliśmy informację, że na 18 czerwca zgłoszona została pikieta pod siedzibą Kurii Diecezji Bydgoskiej. Rozpoczęcie…

Opublikowany przez Bydgoscy Patrioci v2 Piątek, 14 czerwca 2019

Komentarze