Posłowie Andruszkiewicz i Jakubiak odejdą z klubu Kukiz 15? | Narodowcy.net

Posłowie Andruszkiewicz i Jakubiak odejdą z klubu Kukiz 15?

W dniu wczorajszym fakt przekazał sensacyjną wiadomość dotyczącą nadchodzącego rozłamu w klubie Kukiz 15. Do sytuacji odniósł się Paweł Kukiz na swoim facebooku a następnie poseł Adam Andruszkiewicz.

Rewelacje podane przez Fakt mówią o buncie narodowców, którzy są przeciwni piastowaniu przez Stanisława Tyszkę funkcji wicemarszałka sejmu i zarazem lidera ugrupowania Kukiz 15 pod nieobecność mającego problemy zdrowotne Pawła Kukiza. Dla chorego lidera sytuacja jest patowa ponieważ odwołanie Tyszki spowoduje bunt frakcji wolnościowej. Całą akcją rozbijania klubu za pomocą narodowców kieruje podobno Krzysztof Tenerowicz (właściciel prostozmostu.net), który jest człowiekiem Zbigniewa Ziobry. Tak całą sytuację przedstawia Fakt.

Do tych informacji odniósł się Paweł Kukiz na facebooku wcale ich nie dementując:

Posłowi Adamowi Andruszkiewiczowi niespecjalnie spodobał się fragment oświadczenia, który mówi o tym, że jego odejście z klubu byłoby małą stratą, dlatego wydał własne oświadczenie w tej sprawie:

Przypominamy, że z powodu konfliktu ze Stanisławem Tyszką klub Kukiz 15 opuścił wcześniej inny członek środowiska narodowego: poseł Sylwester Chruszcz co stawia narodowców w gorszej pozycji negocjacyjnej w tym momencie.

Najlepsze wyjście dla narodowców z tej sytuacji to:

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze