Premier Mateusz Morawiecki: "Typuję zwycięstwo Polski oczywiście, mam nadzieję, że co najmniej dwubramkowe – 2:0 lub 3:1" | Narodowcy.net

Premier Mateusz Morawiecki: „Typuję zwycięstwo Polski oczywiście, mam nadzieję, że co najmniej dwubramkowe – 2:0 lub 3:1”

Wszyscy, na czele z Prezydentem Andrzejem Dudą i Premierem Mateuszem Morawieckim,będą dziś kibicować naszej reprezentacji , która o 17.00 rozpocznie swój pierwszy mecz na Mistrzostwach Świata w Rosji. Premier pytany, jaki typuje wynik tego meczu, odpowiedział: „Typuję zwycięstwo Polski oczywiście, mam nadzieję, że co najmniej dwubramkowe – 2:0 lub 3:1”.

Piłkarska reprezentacja Polski meczem z Senegalem zainauguruje swoje występy na mundialu. Według niepotwierdzonych informacji około 10 tys. naszych kibiców ma

bilety na to spotkanie. Nasi rodacy zapowiadają, że będzie głośny doping, a stadion Spartaka zdominuje biel i czerwień.

Dodatkowo kilku tysięcy Polaków należy się spodziewać przed stadione

m i w moskiewskich strefach kibica. Miliony zasiądą też przed telewizorami w Polsce, jak również na strefach kibica, które zostały rozlokowane na terenie całej Polski. Największa – na Stadionie Narodowym – przyjmie aż 70 tys. fanów.

Oba zespoły mają w składzie wielkie gwiazdy. Polacy – Roberta Lewandowskiego, a rywale – Sadio Mane, finalistę niedawnej edycji Ligi Mistrzów (w barwach Liverpoolu). We dzisiejszym meczu po raz setny w reprezentacji Polski może zagrać Jakub Błaszczykowski. 

żródło: tvp.info

Komentarze