"Przeprosiny" Nergala. | Narodowcy.net

“Przeprosiny” Nergala.

 
Nietypowe życzenia z okazji Dnia Kobiet wywołały lawinę komentarzy. Autor zamieścił na swoim facebookowym koncie przeprosiny dla tych, którzy poczuli się urażeni.

Poseł Dominik Tarczyński złozył zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa do kieleckiej Prokuratury Rejonowej. Uzasadniając twierdzi, że tego typu zachowania uderzają w uczucia wielu milionów Polaków.
Podobną drogą podążyła Anna Sobiecka, która zawiadomiła prokuraturę w Gdańsku.

“Cóż, część osób śledzących moje profile zrozumiała intencje, którymi się kierowałem, część nie do końca. Dlatego pragnę zaznaczyć, że jedynym moim zamiarem było rozbawienie żeńskiej części mojej publiczności. Trudno mi pojąć, że film ten mógł zostać odebrany inaczej, niż jako zwykły żart. Jeżeli jednak ktoś poczuł się nim urażony, to zadziało się tak wbrew moim intencjom. Takie osoby (a w szczególności KOBIETY) przepraszam – nie miałem zamiaru sprawić im przykrości”- napisał Darski

“Jednocześnie zaznaczam, że na swoich profilach w mediach społecznościowych często wyrażam poglądy czy opinie, które nie muszą korespondować z poglądami, opiniami, poczuciem humoru i wrażliwością osób o poglądach konserwatywnych. Uprzejmie proszę więc takie osoby o świadome korzystanie z treści, które zamieszczam – nikogo nie chcę zmuszać do oglądania rzeczy, które udostępniam, a tym bardziej do podzielania moich prywatnych poglądów” – dodał Nergal.

Źródło: gosc.pl

Komentarze