PSL ramię w ramię z lewicą w Koalicji Europejskiej. Mocne słowa lidera Bayer Full | Narodowcy.net

PSL ramię w ramię z lewicą w Koalicji Europejskiej. Mocne słowa lidera Bayer Full

Partia Władysława Kosiniaka-Kamysza postanowiła dołączyć do Koalicji Europejskiej, by razem z PO, SLD, Nowoczesną, Zielonymi i partią Teraz starać się o mandaty do Parlamentu Europejskiego. 

Wojewoda lubelski Przemysław Czarnek skomentował tę sprawę na antenie TVP Info. Mówił o zawiedzionych rolnikach, o porzuceniu przez Polskie Stronnictwo Ludowe tradycji polskiej wsi.  Wypowiedź podsumował słowami: “Szanowni Państwo, pogrzebaliście PSL dzisiaj”.

Sławomir Świerzyński, lider zespołu Bayer Full , angażował się od 1995 roku w politykę “ludowców”. Jest również członkiem zarządu PSL w powiecie płockim i szefem struktur w gminie Łąck. Po decyzji PSL-u dobitnie wyraził swoje zdanie w tej kwestii.

Nie wyobrażam sobie głosować na LGBT i lewicę. PSL straciło szansę bycia centroprawicą taką jak za Witosa. Partia, której hymnem jest Rota, idzie razem z aborcjonistami, lewakami i komunistami, będzie razem z nimi walczyć z Kościołem, religią w szkołach i sprowadzać uchodźców. Zapowiada się ciekawy rok”- pisał na swoim Facebooku.

Zapowiedział, iż w tym tygodniu podejmie decyzję co do odejścia.

źródło: dorzeczy.pl  niezalezna.pl

 

Komentarze