Rabiej: ,,Osoby, które zrównują społeczność LGBT z pedofilią będą ścigane przez pana prezydenta i miasto stołeczne Warszawa" | Narodowcy.net

Rabiej: “Osoby, które zrównują społeczność LGBT z pedofilią będą ścigane przez pana prezydenta i miasto stołeczne Warszawa”

Wiceprezydent miasta stołecznego Paweł Rabiej na antenie Superstacji zapowiedział ściganie ludzi przez warszawski ratusz za ,,nieuprawnione stwierdzenia”, jak np. zrównywanie LGBT z pedofilią. Dyskutował on z Konradem Berkowiczem z partii Wolność o podpisanej przez prezydenta Warszawy karcie LGBT+.

Dyskusja prowadzona na Superstacji przez Pawła Rabieja i Konrada Berkowicza dotyczyła założeń karty LGBT+ oraz programu edukacji seksualnej w Warszawie.

Berkowicz zarzucał, że deklaracja LGBT+ jest propozycją realizacji czynności para-pedofilskich i chce się do tego zmusić dzieci, co jest dyskryminacją rodziców ze względu na ich światopogląd.

Deklaracja LGBT+ zmierza ku temu, by nauczyciele obowiązkowo uczyli dzieci, nawet poniżej 4. roku życia, na temat masturbacji. Uważam, że deklaracja jest propozycją realizacji czynności para-pedofilskich i chce się to zrobić na siłę, zmuszając do tego dzieci, bez zgody rodziców. A to jest dyskryminacja rodziców ze względu na światopogląd.

Wiceprezydent Warszawy zaznaczył, że standardy Światowej Organizacji Zdrowia zostały wypracowane przez zespół ekspertów, psychologów ONZ-u.

Deklarujący się jako homoseksualista Paweł Rabiej stwierdził, że miasto będzie ścigać tych, którzy porównują osoby LGBT z pedofilami.

Osoby, które zrównują społeczność LGBT z pedofilią będą ścigane przez pana prezydenta i miasto stołeczne Warszawa, więc naprawdę radzę ostrożnie ważyć słowa w tej kwestii.

W połowie lutego prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski podpisał deklarację na rzecz społeczności lesbijek, gejów, biseksualistów i osób transseksualnych, która znana jest pod nazwą Karta LGBT+.

Deklaracja zawiera m.in. budowę hostelu interwencyjnego dla osób wykluczonych przez swoje rodziny, powstanie centrum społeczno-kulturalnego dla LGBT+, przeciwdziałanie przemocy wobec osób LGBT oraz zajęcia edukacyjne dotyczące tematyki m.in. bezpieczeństwa.

Instytut Ordo Iuris alarmował, że wytyczone przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) standardy edukacji seksualnej przewidują, że dzieci w wieku od sześciu do dziewięciu lat powinny posiadać wiedzę nt. ,,masturbacji we wczesnym dzieciństwie”.

 

Źródła: tvp.info, pch24.pl

 

Komentarze