Raper Tau o hipokryzji lewackich środowskich w sprawie odstrzału dzików | Narodowcy.net

Raper Tau o hipokryzji lewackich środowskich w sprawie odstrzału dzików

W ostatnich dniach toczy się w mediach dyskusja w sprawie planowanego odstrzału dzików w celu redukcji ich populacji. Głos zabrał również raper Tau.

Ta jakże głośna już sprawa dzików została opisana na naszym portalu – czytaj.

Nie zaskakuje już fakt, że czynny udział w proteście przeciwko odstrzałowi biorą znani celebryci tacy jak : Maja Ostaszewska, Kinga Rusin, Michał Piróg, czy Anja Rubik.

Znani również z poparcia dla mordowania nienarodzonych dzieci. Dehumanizacja człowieka, a humanizacja zwierząt coraz bardziej postępuje.

Piotr Kowalczyk pseudonim ‘Tau’ to autorytet wielu młodych m.in. dzięki świadectwu swojego nawrócenia. Jako obrońca życia, zabrał głos w tej kwestii. Wstawił na swoje konto na Facebook’u ten oto filmik:

Brońmy dzików ❗

Brońmy dzików ❗UDOSTĘPNIJ jeśli się zgadzasz 👍

Opublikowany przez Tau Wtorek, 8 stycznia 2019

 

Ponad 600 tys. wyświetleń sprawiło, iż pokazano nagranie nawet w telewizji. Skalę przebicia raper skomentował w kolejnym nagraniu. Również tutaj nie krył swoich emocji.

Pomieszaly się nam priorytety i hierarchia, mając świadomość że 42 miliony dzieci w łonach matek zostało zamordowanych w zeszłym roku, a odstrzał dzikow dzieje się każdego roku (…).  Radykalne, lewackie feministki, aktywistki podłapały temat, że dzik umiera i dzika trzeba ratować, i warto z takiej sensacji zrobić sobie kartę przetargową – mówił na nagraniu

Tau w TVP1

Tau w głównym wydaniu Wiadomości TVP1 :OKto za ŻYCIEM daje 👍 i udostępnia.

Opublikowany przez Tau Piątek, 11 stycznia 2019

źródło: Facebook

 

 

 

Komentarze